| AlexiaClaudia a întrebat:

Stie cineva care va fi finalul animeului naruto? Mi l puteti dezvalui, please?

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

Hm.thinking eu stiam ca inca se deseneaza shippuden.
Sper ca la final sa vina sasuke inapoi si sa se impace cu toti din sat.sad
Dar sa stii ca e mai bine ca nu ne spune nici macar o idee despre cum s-ar putea termina ca asa ne uitam cu suspanswinking
xoxo

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

De fapt Naruto nu are un final pentru ca actiunea se continua in Shippuuden.
Dar oricum ultimul episod din Naruto este 220 pe care il poti vedea aici: http://naruto-tv.com/naruto-episode-220

| RDMaiu a răspuns:

Naruto s-a terminat cand pleaca el cu Jirayia sa se antreneze Episodul 220
Naruto Shippuuden inca nu are sfarsit

| Katsworld a răspuns:

Pai... eu nu m-am uitat dar prietena mea a vazut incearca pe www.vplay.com si scrie naruto manga in manga trebuie sa zica finalu. :) Sper ca te-a ajutat

| Amnesia a răspuns:

In shippuuden se bate cu Sasuke, cred ca o sa-l omoare pe guster la sfarsit. Oricum, citeste manga inainte, animeul e plin de fillere