| MarisRadu91 a întrebat:

Stie cineva ce inaltime are Alin Brancu? actorul din iubiri secrete (RADU MARIS)

4 răspunsuri:
| Anya_1437 a răspuns:

Pare foarte pitic pe langa Carlalaughing cred ca e pitic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Are 1.6o dar de ce?

| Balea_Alina_1996 a răspuns:

Ce prostii se spune pe aici, rolling on the floor lol nu. Are de la 1.70 în sus, l-am văzut eu în realitate şi pare chiar foarte înalt, nu şti căţ televizor te face mai mic sau mai gras sau mai slab? Nu, serios nu e chiar aşa mic, aşa se vede când stă pe lângă unele fete, deoarece port tocuri şi sunt mai înalte. şi din cauza cadrului să şti că pare mic, deoarece nu este cadrul luat de la mijloc sau de mai jos, pentru că n-are cum este ori de sus ori mai sus de mijloc. Te pup şi crede-mă, vorbesc serios!:*

| aNak1N a răspuns:

Un metru 60