| MariaMM12 a întrebat:

Stie cineva ce se intampla cu Jace si Clary in sezonul 2 B din Shadowshunters?

1 răspuns:
| DOOOPX a răspuns:

Jace merge pentru un blond, dar doar ca aspect pentru că de altfel, pare prea blând și nu atât de arogant pe cum se presupunea că e? Simon e nasol rău, nici n-am cuvinte pentru el? Isabelle e super jmecheră, dar mi-o imaginasem mai nașpa și nu e – nașpa nu în sensul de frumusețe, ci ca atitudine, caracter – de rolul ei din roman nu-mi mai amintesc mare lucru! Alec e… mvai mvai mvai – my favourite? I know… I know… dar ce să-i fac dacă pe mine mereu m-au atras genul ăsta de băieți?! laughing Ah! și Magnus Bane… OMG! Gimme one ❤ deși nu cred că e personajul perfect pentru acest rol… Valentine e creepy rău :-s Luke is… weird? dat fiind faptul că e negru, dar… trecem și pe asta!