| Patrys15 a întrebat:

Stie cineva ce se intampla in intalnirea inimilor? Ca nu am mai vazut filmul de cateva zile.

2 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Pai dupa ce totul s-a clarificat intre Ridhima si Armaan, in ziua in care era logodna lor, au aparut niste infractori in spital care i-au luat ostatici, apoi au aflat ca infractorii au venit ca sa ia o fata din spital, si Armaan si Ridhima s-au logodit in timp ce erau ostatici, apoi cand au iesit pe hol, un politist care a primit ordin de la un om rau, a vrut sa ii impuste pe teroristi, dar era si Armaan, si pe ei nu i-au interesat si au tres. In fata glontului a sarit Ridhima care a fost impuscata in coloana si a picat in brate la Armaan care s-a lovit cu capul de o masa de sticla. Toata lumea crede ca ei sunt morti, dar de fapt ei se recupereaza si o sa se intoarca curand.
Intre timp a aparut o noua serie de rezidenti, Atul a mai facut 2 luni din rezidentiat deoarece nu a putut sa se prezinte la examen dar acum a devenit doctor, si Nikkita care era dr. lor coordonator, dar nu a mai aparut in serial; dupa ce sotia lui Modi a vrut sa o omoare, dar a prins-o politia. Povestea rezidentiilor de acum este asemanatoare cu a celorlalti.
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| lilicutza0009 a răspuns:

A inceput un fel de sezon nou armaan si riddhima or sa apara mai tarziu. riddhima in episodul 506 iar armaan in episodul 556