| icusun a întrebat:

Stie cineva cum o cheama pe actrita care o joaca pe Andi din telenovela Nini?

Răspuns Câştigător
| ema1ih a răspuns:

Distributia

Florencia Bertotti - Nina ("Niní")Gómez/Nicolás Zampano, personajul principal
Federico Amador - Tomás Parker, ambasadorul
Paula Morales - Celina Martínez Paz, secretara personala si iubita ambasadorului
Héctor Díaz - Horacio Raimundi, majordomul
Esteban Meloni - Victor Martínez Paz, fratele Celinei
Mariana Esposito - Vicky
Diego Gentile - Sebastián, prieten apropiat al ambasadorului
Sebastian Mogordoy - Ángel, electrician la ambasada, aspirant la inima lui Niní
Juan Manuel Guilera - Martín Parker, fiul cel mare al ambasadorului
Sheyner Cristian Díaz Gómez - Chama Chan Parker, fiul cel mic al ambasadorului
Iara Munoz - Sicilia Parker, fiica cea mica a ambasadorului
Melanie Chong - Chow Parker, fata cea mare a ambasadorului
Marta Paccamicci - Lupe, bucatareasa
Pablo Napoli - gradinarul si bunicul lui Nini
Esteban Masturini - Juan
Paula Sartor - Sofía
Giselle Bonaffino - Lola
Valentín Villafane - Abel
Antonia Bengoechea - Zoe
Juan Pablo Urrego - Tony
Vanesa Butera - Carmen Juárez
Agustina Posse - Eva
Brenda Gandini - Jazmín
Paula Chávez - Violeta

Am cautat pe toate site-uri cu nini si nu am gasit nimic despre Andi si nu cred ca s-a postat ceva despre ea...

2 răspunsuri:
| Troll a răspuns:

Www.google.ro

Asa ii de greu sa cauti ceva...

| LostInMyDreams a răspuns:

Florencia Bertotti