| BBEgirl a întrebat:

Stie cineva cum se numea acel film cu o fata si un baiat, frate si sora, care la prima vedere pareau foarte razgaiati, dar s-a dovedit intr-un final ca le era dor de tatal lor, care era foarte ocupat, apoi a avut grija de ei o dadaca, Jenny, iar in cele din urma tatal copiilor s-a casatorit cu dadaca, lasand-o balta pe iubita lui foarte plina de ifose si falsa. FUNDA

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Ceriik a răspuns:

Au pair

| pizzahut a răspuns:

Dadaca.

| BBEgirl explică (pentru pizzahut):

Nu e asta. Ce zici tu e un serial, eu vreau sa gasesc un film.

| tony00best a răspuns:

Dadaca se numeste filmul si e in doua parti in prima parte are grija de copii si in a doua se casatoreste.
Prima parte - Dadaca
A doua parte - Dadaca 2

| BBEgirl explică (pentru tony00best):

Stiu asta, totusi imi poti da un titlu original al filmului sau macar numele unui actor din el?