| Diiiaaa a întrebat:

Ştie cineva dacă a apărut subtitrarea în română pentru filmul Monte Carlo?

Răspuns Câştigător
| mistikk a răspuns:

Da, a aparut doar ca nu e buna de nimic si nici filmul nu se vede prea bine descracat asa ca renunta asteapta pana apare oficial si in Romaniawinking

7 răspunsuri:
| Inkheart a răspuns:

Intra pe regielive.ro, dar mai bine il downloadezi in format dvd-ro.

| sofy23 a răspuns:

Buna! nu a aparut inca, dar in curand va aparea (cel putin asa stiu eu...)

| ancutzika27 a răspuns:

A aparut.lasa-mi un mesaj cu e-mailul tau si ti-o trimit daca vrei.

| CM7YRE a răspuns:

Intra aici si ia-ti varianta respectiva http://subtitrari.regielive.ro/monte-carlo-17728/

| Diiiaaa explică:

Mulţumesc tuturor.
[ Aveţi vot folositor şi inteligent ] happy