| LigiMe99 a întrebat:

Stie cineva daca a aparut zori de zi?

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

Nuuu inca.
O sa apara prima parte in 2011 iar a doua in 2012:X
Abia astept!

5 răspunsuri:
| veronica a răspuns:

Mai avem de asteptat pana atunci mai citesc cartile( a 4a oara) pana in noiembrie 2011 cand apare partea 1 din ultima carte.

| βσσblėėŝ a răspuns:

Hey!
nu. zori de zi seria 4 din twilight apare in 2 parti.prima parte in 2011 iar cea dea doua in 2012big grin

| LigiMe99 explică:

Mda... naspa. abia astept. stiam ca in noiembrie, da credeam ca in 2010 big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partea 1 din Breaking Dawn(zori de zi) apare pe 18 noiembrie 2011winking

| LadyA_9847 a răspuns:

Prima parte a filmului apare pe 18. 11. 2011 in SUA. Aproape un an happy