| valentinamarinamary a întrebat:

Stie cineva daca cristina si vlan(anca si vlad)din pariu cu viata sunt impreuna in realitate? Ca au facut un interviu si a fost o intrebare de genu dar au ocolit si cam incepuse sa rada si spuneau ca ei sunt impreuna meeu adica la filmari si ect dar nu au negat si nici nu au afirmat dar eu cred ca da ca ii bufneau rasu si nu au negat! Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Smiley a răspuns:

Da,sunt impreuna! La fel si Sore si RApha! Scie in TV Mnia!
Dovada:https://www.facebook.com/....../photo.php

| valentinamarinamary explică (pentru Smiley):

AZi au declarat deci e OFICIALLL stopp intrebarilorrrrrrrrrrr! Cris si Vlad erau impreuna de mai mult timp eu stiam! ok gata intrebari o zi buna la totii!

32 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

Si Alina si Dorian se tot saruta pe la concerte, dar neaga ca ar fi impreuna, iar Cristina si Vlad spuneau ca sunt doar prieteni. Tot ce se poate, ar fi fain daca ar fi iubiti in realitate. Le sta bine impreuna.

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Si eu cred ca sunt impreuna Anca si Vlad dar si Andrei si Ioana uitate la filmarea asta
http://www.youtube.com/watch?v=_A2RDHmhdr8&feature=related
Nu mi se pare normal ca daca ar fi doar prieteni sa nu se tina de mana sa se sarute(totusi la Happy Hour care este foarte populat)

| valentinamarinamary explică (pentru ღჩօოჩօղყƙღ):

Pai cris si Vlad stiam ca sunt in realitate adica am aflat de ceva timp dar andrei si ioana nu adica trebuie la mel asta sa se tina de mana ca na...

| Iubirikiii a răspuns:

Da mai sunt impreunaa! I.am vazut la concert se tineau de mana si stateau numai impreuna...

| valentinamarinamary explică (pentru Iubirikiii):

Da stiu asa cred si eu adica se comporta preaa...

| valentinamarinamary explică:

Dar dc au inceput sa rada si nu au negat?

| 582gaby a răspuns:

DA sunt impreuna pentru ca a aparut in revista TV mania ca Criss si Vlad, Sore si Rapha sunt in realitate

| valentinamarinamary explică (pentru 582gaby):

Stiam de mult de Vlad si Cristina dar de sore si rapha...laughing)!

| 582gaby a răspuns (pentru valentinamarinamary):

Pei daca nu ma crezi cumpara revista Tv mania din 27 iulie si vei vedea cu ochii tai dar totusi imi dai te rog frum funda?

| valentinamarinamary explică (pentru 582gaby):

Pai te credddd eu stiam dar nu si de rapha si sore adica cand am vazut revista ti-am zis ca am ramas masca! Si app revista e din 22 iulie ca nu vine din viitor!

| 582gaby a răspuns:

Impreuna P.S. scuze ca am gresit

| jaguar12 a răspuns:

Ma da ce e treaba ta dc sunt impreuna sau nu? disperata dupa telenovele! unde incap toti disperatii astia>

| valentinamarinamary explică (pentru jaguar12):

Auzi eu nu sunt disperata! Eu m-am uitat doar la al 2 lea sezon si de 2 zile ma uit pe net pentru ca sunt in ITALIA si voiam sa stiu dar cred ca sunt impreuna! Si eu am vazut cum se comportau!

| ChrisHarrison a răspuns (pentru jaguar12):

Foarte adevarat!

| AlinaToma a răspuns:

Asa deci sa va lamuresc eu sunt din corabia olt si dorian are o iubiata si tipu vine des pe acolo chiar a venit saptamana trecuta la ea deci nu dar Vlad si anca da ia vazut o ruda dea mrea cand se sarutau in mall la Bucuresti

| valentinamarinamary explică (pentru AlinaToma):

Vedeti? Stiam ca sunt impreuna!laughing

| AlinaToma a răspuns (pentru valentinamarinamary):

ADICA? :/

| anutza135 a răspuns:

Pai am fost la concerts si s-au tinut de mana deci sunt impreuna chiar ei mi-au spus, si alina si dorian nu sunt pentru.ca eu o cunosc pe alina si au mai spus intr-un intreviu asta

| cargodrive a răspuns (pentru anutza135):

Ce sa zic ce o cunosti pe alina.

| Luchian_Elena_1995 a răspuns:

Da sunt cu adevarat impreuna anca si Vlad=love alina si dorian=love il am pe Vlad ca prieten si mi-a spus ca da sunt impreuna. funda?

| Alki a răspuns:

Tot ce este posibil. Faptul ca fanii sunt tot mai interesati daca sunt sau nu impreuna ii si determina sa isi tina relatia secreta. orice relatie care se dezvolta pe un platou de filmare al unui film/serial este caracterizata ca fiind publicitate.Ori ei poate chiar vor ca atunci cand se va afla de relatia lor sa fie perceputi ca doi adolescenti care se plac.Ori asta ori chiar este publicitate iar ei sunt apropiati la interviuri si concerte la indemnul producatorilor pentru a promova cuplul Anca-Vlad si a creste interesul fanilor.laughing

| valentinamarinamary explică (pentru Alki):

Dar sunt immpreuna peste tot! Cred ca daca as fi stat cu cineva doar pentru publicitate as fi innebunit! Deci nu cred ca pentru asta ...deja se saruta pe la concerte pentru astalaughing!

| Alki a răspuns (pentru valentinamarinamary):

Nu cred ca ti s-ar fi intamplat nimic.Gandeste-te ca joci intr-un serial cu mii de fani scene amuzante ssi romantice.Trebuie sa-ti saruti partenerul de film o gramada.Nu ar fi normal sa inceapa sa-ti placa? Adica mnah...au spus ca sunt impreuna peste tot relatia lor s-a trnasformat din film in realitate.

| CatelusulTau1221 a răspuns:

Au spus ca nimeni din trupa nu este impreuna si in realitate ..sunt doar prieteniwinking

| Ion_Andreea_1977 a răspuns (pentru CatelusulTau1221):

Ba nu nu e asa ca eu m-am intalnit cu eiu la baneasa si au zis ca sunt impreuna crisina si Vlad

| Betty_7796 a răspuns:

Dupa melodia care auc antat-o ei la concert toti au strigat : KISS! Si s-au sarutat pe scena.winking Deci da, sunt impreuna. Funda?; o3

| valentinamarinamary explică (pentru Betty_7796):

Poate sa-u sarutat pentru fani si alina si dorian fac asa si toti ceilalti si am aflat ca sunt impreuna in realitate deci ...nici-o funda dar mersi de ajutor

| Ion_Andreea_1977 a răspuns:

Da ei sint impreuna deoarece cand am fost cu cls la Bucuresti la Baneasa m-am intalnit cu ei si le-am pus multe intrebari printre care a fost si daca sunt impreuna iar ei au zis: Cristinatime outinem f f f mult unul la celalalt! dupa Vlad:-e un fel de pasiune intre noi
deci se pune ca sunt impreuna :*

| elle_1334 a răspuns:

Nu, nu sunt impreuna!happy

| Iliasa_Alex_1989 a răspuns:

Auzi si eu am fost la comcert si chiar am poza cu anca si Vlad dar nu sunt in preuna ce bazaconi spuneti sunt doi oameni la fel si nu inseamna ca satu in preuna daca in serial se saruta. Da...happy

| valentinamarinamary explică (pentru Iliasa_Alex_1989):

1:noi nu ne referim doar la saruturile de pe scena 2 acum stiu sigur ca sunt si in realitate si 3:se scrie impreuna nu in preuna! papa