| valentinamarinamary a întrebat:

Stie cineva daca cristina si vlan(anca si vlad)din pariu cu viata sunt impreuna in realitate? Ca au facut un interviu si a fost o intrebare de genu dar au ocolit si cam incepuse sa rada si spuneau ca ei sunt impreuna meeu adica la filmari si ect dar nu au negat si nici nu au afirmat dar eu cred ca da ca ii bufneau rasu si nu au negat! Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Smiley a răspuns:

Da,sunt impreuna! La fel si Sore si RApha! Scie in TV Mnia!
Dovada:https://www.facebook.com/....../photo.php

32 răspunsuri:
| valentinamarinamary explică (pentru 582gaby):

Pai te credddd eu stiam dar nu si de rapha si sore adica cand am vazut revista ti-am zis ca am ramas masca! Si app revista e din 22 iulie ca nu vine din viitor!

| AlinaToma a răspuns (pentru valentinamarinamary):

ADICA? :/