| dalyaaar10 a întrebat:

Stie cineva daca serialul Shameless a fost vreodata difuzat la televizor in Romania? Daca da, pe ce canal?
Vreau sa aflu neaparat.Sunt curioasa laughing Mersi!

Răspuns Câştigător
| Madaxo97 a răspuns:

Cred ca pe MTV acum mulți ani, sau pe ceva pro tv sau ProCinema, stiu sigur ca a fost și pe la tv dar nu mai stiu sigur pe ce canal. Știu sigur ca Skins a fost pe MTV dar Shameless nu mai îmi amintesc

| dalyaaar10 explică (pentru Madaxo97):

Am gasit niste articole unde scria ca a fost difuzat pe Pro Cinema sau Acasa Gold, nu am crezut ca a fost vreodata difuzat la noi la tv, mersi!

1 răspuns: