| Poseidon69 a întrebat:

Stie cineva daca Tobey Maguire o sa mai joace in spider-man? Nu conteaza care. ah si apropo care a fost motivul pentru care nu a mai jucat? Cand eram copil mic il iubeam, dar si acum il iubesc " Sunt Baiat =) " in sensul ca imi place de el cum a jucat in spiderman 1, 2, 3 dar in 4 vad ca joaca alt prost. De ce este intrebarea mea, De ce.
Vreau inapoi pe Tobeyy!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate vad e un fel de reboot, acum e inclus in universul Marvel alaturi de Iron Man, Thor, Hulk etc.
Si de unde stii ca e prost? L-ai vazut?

| Poseidon69 explică (pentru anonim_4396):

Nu dar Tobey e inima lui spiderman ca el a inceput el trebuie sa termine...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Poseidon69):

A terminat, ti-am spu ca e un reboot.
Nu stii ce e un reboot?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate, epoca de aur Marvel mai si apune.
momentan se fac remakeuri proaste pentru pufani cu gusturi de toata jena, care habar nu au de originalele goldies.

| ElPocho a răspuns:

Contracte,poate nu i se potrivea rolul in noul film Spider-Man, sau pur si simplu a refuzat rolul happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru ElPocho):

Le ai cu filmele Marvel? E un reboot.