| SAdface_Sergio_1996 a întrebat:

Stie cineva daca vor mai aparea reluari telenovele romanesti pe AcasaTv? (ex: Lacrimi de iubire, Numai iubirea, Iubire ca-n filme, etc. )

1 răspuns:
| GoguSteriade a răspuns:

O sa le reia, evident, ca nu au ce sa bage. Asteapta doar sa se mai termine din serialele actuale si sa mai treaca timp, de-abia au trecut cateva luni de la Lacrimi de Iubire.

Gasesti Lacrimi de Iubire, Numai Iubirea, Pacatele Evei, Daria, Iubirea Mea si alte telenovele si seriale romanesti gratis, pe Voyo, daca nu ai rabdare sa le astepti la TV.