| PattyC a întrebat:

Stie cineva de ce nu are vocea romaniei?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce nu are?

| Stella17 a răspuns:

Buna te referi de ce nu alege cineva cel mai bun artist din Romania?

Daca da atunci e simplu daca ar alege e normal sa asculte melodiile celui care a fost ales si atunci posturile de radio televiziune etc nu ar mai face bani si aunci asta ar insemna ca nu ar mai avea rost. Dupa ai nu le cunvine nici cantaretilorca nu se mai asculte muzica lor.

| Elly7890 a răspuns:

Intai scrie corect romaneste si dupa discutamhappydar totusi iti voi raspunde:va fi Vineri de la 20.30! azi nu mai este! daca cautai pe net vedeai!

| LaYeR a răspuns:

Ce nu are vocea romaniei?laughing

| PattyC explică:

CosminutzaPisicutza93 dar hai spune-mi tu ce am gresit.

| mizantropuldinmine a răspuns:

Ce nu are?