Stie cineva de seralul Nini? Daca da, spuneti-mi care este personajul vostru din serial.

7 răspunsuri:
| No a răspuns:

Nini, Nini si iarasi Nini. Ador Nini : compotamentul ei asa inocent, delicat si firav, inima ei care iubeste copiii si florile. Na, ideea este ca Nini nu e numai o fiinta de pe acest Pamanat, ci este si un stil de viata. Stilul Nini ! happy ( am scris numai ce-mi trecea prin cap blushing )

P.S. Nini + Tomas = LOVEEEE

| NuImiPunNume a răspuns:

Da il stiu, si pot spunee ca il iubesc! desigur ca Nini etse personajul meu fav.

| LoveSelena a răspuns:

Mie imi place de cece, cecilia, romita adica cea mica

| ÐaÍÍÍa a răspuns:

Eu am doua.alegele tutongue.nini si tomas.dar nu pot spune ca doar ele imi plac.ci multe altele da` astea`s principalele:X. funda?

| JustSimple a răspuns:

Cho.

| Toxxic_3495 a răspuns:

Da eu stiu de el. Si daca te referi la personajul preferat este Niniwinking