| Alin2010nnn a întrebat:

Stie cineva de un film nu mai stiu cum se numea.Era cu un politist care opreste un negru si acesta nu prea se supune si apare un bondar si politistul se lupta cu bondarul in asa fel incat atunci cand era filmat se intelegea ca-l bate pe negru. SI e bagat 6 luni la inchisoare.

Si mai era un film cu un om jumatate paianjen mi se pare...Era tot asa doi oameni, dintre care un negru si un fel de om foarte destept, imi aduc aminte ca acel om paianjen isi daduse jumatate din corp pentru a construi un tanc..si acel om destept la un moment dat isi pune o plasa anti glont pe piept si ii spune "omului paianjen"(Nu ma refeer la Desenele/filmele cu Spider-Man)- Impusca-ma in inima asta cu care am indurat atatea...SI acel om paianjen ii spune -Impuscati-l in cap. V-am trezit vreo >idee?

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Primul se numeste National Security
http://www.youtube.com/watch?v=sNhdYC_wfHc

La al doilea o fi probabil Spider-man http://www.youtube.com/watch?v=enmFqm_N_ZE