| valicika a întrebat:

Stie cineva emailul adevarat a cristinei ciobansudin pariu cu viata sau macar numarul de telefon... funda!

1 răspuns:
| LovelySmile98 a răspuns:

Sunt multe e-mailu'ri ale Cristinei Ciobanadu pe internet da sa stii ca nu sunt ale ei sunt doar persoane care se dau drept ea.Totusi hai sa fim sinceri si-ar face ea public adresa personala de e-mail sau nr de telefon? Eu nu cred. Poate o pagina "adresata" fanilor sau ceva de genu, eu asa cred.