| nomad14 a întrebat:

Stie cineva filme cu biciclisti cu bmx, sau video cum fac trickuri?

3 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Da. Gasesti pe Youtube cate vrei. happy

| AcidBurn666 a răspuns:

Da omule : 1 Exista un film cu bikeri care se numeste BMX Bandits
2 Exista cateva siteuri cu tutoriale pentru bmx... dar cele mai multe le gasesti pe youtube
Sunt si eu biker si am trecut de mult de stadiul de incepator
dar dupa parerea mea tutorialele sunt doar o pierdere de timp... adica iti formezi o idee uitandute la ele dar cand te sui pe bike si incerci sa dai un 180 de exemplu iti dai seama ca nu te ajuta la nimic tutorialul Asa ca incearca sa inveti singur.E greu si poate ti se pare absurd dar e singura cale. Sper ca te-am ajutat big grin

| ZAXELS a răspuns:

Incearca Premium Rush. In tot filmul apar biciclete. Sigur iti va placea. Funda? big grin