| LLLLLccccCCCcccCCC a întrebat:

Stie cineva niste desene animate nici chiar pentru copii mici as vrea ceva modern ca The Crods.Rio,rise of the guardians.Sa nu fie ca gen naruto sau ceva china

Răspuns Câştigător
| ShadeAdda a răspuns:

Well, Pixar Animation si DreamWorks Animation fac de obicei animatiile cele mai frumoase. Uite cateva desene care mi-au placut la nebunie (printre care se numara si faimoasele The Croods, Rio si Rise of the Guardians):
--> Wall-E
--> How To Train Your Dragon
--> Epic
--> Shrek
--> Madagascar
--> Rango
--> Kung Fu Panda
--> Puss In Boots
--> Turbo
--> Spirit: Stallion of the Cimarron
--> Monsters vs. Aliens
--> Megamind
--> Toy Story + TS 2 + TS 3
--> Cars + Cars 2
--> Planes
--> Monsters Inc. + Monsters University
--> The Incredibles
--> Ratatouille
--> Brave
--> Finding Nemo
--> Up

Or mai fi, dar atatea imi amintesc.
Sper ca am ajutat! happy

P.S.: citez: "Sa nu fie ca gen naruto sau ceva china"
E JAPONEZA (Japonia!)! Si se numesc ANIME-URI! laughing)) LOL

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rango (deși am impresia că-l știi.,.)