| AndreeaMaria5627 a întrebat:

Stie cineva un film cu adolescenti, care au puteri paranormale, gen The Vampire Diaries, dar sa fie film, nu serial? Dau funda, multumesc!

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Mortal Instruments: City Of Bones (2013),Beautiful Creatures (2013),The Last Keepers (2013),Chronicle (2012),The Covenant (2006),The Craft (1996),Push (2009),Harry Potter (seria), Carrie (2013),Vampire Academy (2014),Byzantium (2012),The Moth Diaries (2011)

| presus a răspuns:

Te referi la seria de filme "Twilight".
Sunt filme cu adolescenti care se transforma in vampiri si lupi. Ceva gen The Vampire Diaries, dar sunt filme. Numai bine!

| XoP19 a răspuns:

Era ceva gen Zoom, cauta Zoom movie pe google si poate gasesti sau aici direct http://www.imdb.com/title/tt0383060/

| Jennyfer1111111 a răspuns (pentru XoP19):

Se numea: Zoom- Academia Supereroilor chiar azi era la TV

| Dey_Dey_Andrei_1998 a răspuns:

Divergent, Insurgent. Nu sunt cu puteri dar eu zic ca o sa-ti placa, pentru ca si eu sunt atras de genul asta de filme. Al saptelea fiu Dracula-Poveste nespusa, Into the Woods. Astea sunt cu puteri supranaturale.