| balauru213 a întrebat:

Stie cineva un film horror sa te sperii cu adevarat la el?

Răspuns Câştigător
| jessica_4190 a răspuns:

1.jeepers creepers 1
2.shrooms
3.buried alive

12 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

House of wax
Paranormal activity 1 si 2
Wrong turn 1, 2 si 3
Rec 2
Devil 2010
Splice
A nightmare on Elm Street 2010
Gallowwalker
Funda?happy

| Ady3835 a răspuns:

Saw 5 saw 6 saw 7 happy iti recomad daca nu le-ai vazut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand Mirrors(sunt 2 parti) si One missed cal.Vizioneaza-le si o sa fii multumit.

| Karizma a răspuns:

Vineri 13; Ultima casa pe stanga; Scary movie1234; Shutter; 28 days later; The shining; Halloween; The Amityville

| adutzadragutza a răspuns:

Mirror sau Amusament sau Casa din ceara sau de ceara thinking

| ATD4guitar a răspuns:

"silent hill" sau "the ring"

| Denise_3997 a răspuns:

Hmm nu stiu daca te va speria dar.eu am vazut zilele trecute la tv masacrul din texas. Sincer? N-am putut sa ma uit chiar la toate scenele (mult mult sange) brrrrrrr

| dedekool a răspuns:

The final destination 1, 2, 3,4happy
The Grudge 1, 2, 3
Orphan
Fundahappy?

| costin_8115 a răspuns:

Shutter(2004)

| Neverplayer a răspuns:

Am eu cteva filme:
-Unborn
-mirror
-the happening
-tantarul dar nu e prea horror

| ramonikame a răspuns:

Wrong turn am vazut 1 si 2 si are niste faze in care te sperii, shutter are si el niste faze dragute, masacrul din texas nu are faze la care sa te sperii, dar arata foarte multe faze cu sange cand ii taie pe cei din film si sunt persoane care nu rezista sa se uite la atat sange, e cam din aceeasi categorie cu saw.iti recomand si jeepers creepers(1, 2,3). am vazut primele doua parti si a doua mi-a placut f mult. iti recomand si husk.

| Jennny a răspuns:

Incearca "The ring" dar originalul doamne n-am putut sa deorm toata noaptea dupa ce m-am uitat la el straight face
si mai este si "The strangers" skull cu psihopati daca iti plac laughing