| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva unde merge sa vizionez telenovela cameleonii, eu am cautat dar nu gasesc crying

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

.Youtube, dar nu sunt subtitrate și le găsești pe părți, cel mai probabil, dacă stai să urmărești atent sugestiile.
apăi, bănuiesc că l-ai mai văzut și spaniola nu-i așa grea, deci n-ar fi o mare problemă

| Aannonimm a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e o problema pentru mine spaniola o stiu bine dar am cautat pe Youtube si nu imi da voie sa vizionez videoclipul, spune,, acest videoclip nu este disponibil, au fost ignorate unul sau mai multe videoclipuri care nu erau disponibile,, altundeva unde naiba pot sa il vizionez?