| Nicoleta_Antonia_1992 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi postere cu Shakti Arora sau personajele din serialul indian Totul pentru tine?

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu vei găsi niciunde. Poate doar în India, ori nici acolo.
Nu știu dacă ai observat, dar nici măcar postere cu actorii noștri, nu se pot găsi aici... : ))
Încearcă tu să îți faci unul, citind sfaturile din link, iar dacă nu, salvează fotografia preferată pe un stick de memorie, și du-te la un centru de listare. Roagă-i să ți-o scoată pe o hârtie foto lucioasă, ori pe carton lucios/mat (tu alegi). Dimensiunea o alegi tu, ori ți-o propun ei.
http://www.cnet.ro/2007/03/10/blockposterscom-tipariti-va-propriul-poster/