| AdrianSensei a întrebat:

Stie cineva vreun anime ecchi +-harem cu puteri oculare?

6 răspunsuri:
| GaBiTzZUfan a răspuns:

In Naruto/Naruto Shippuden stiu ca sunt personaje cu puteri oculare
ex Itachi Uchiha, Madara Uchiha, Obito Uchiha, Sasuke Uchiha(acestia au sharingan), sau mai este un personaj Pain/Nagato care are puterea oculara Rinnegan

| AdrianSensei explică (pentru GaBiTzZUfan):

Am vazut naruto, dar am zis sa fie si ecchi.

| Yuki24 a răspuns:

High School DxD, Zero no Tsukaima, High School of the Dead, cam atat

| AdrianSensei explică (pentru Yuki24):

Le-am vazut toate.

| Gloria2015 a răspuns:

Cauta pe Anime Kage acolo are o sectiune genuri si acolo gasesti si animeuri ecchi, gasesti ce vrei practic.

| AdrianSensei explică (pentru Gloria2015):

Stiu man, dar nu exista o categorie pentru Puteri oculare. De asta am pus intrebarea pe TPU