| elenuyzy a întrebat:

Stie cineva vreun serial frumos despre chestii paranormale, in afara de mesaje de dincolo( am vazut toate sezoanele)?

7 răspunsuri:
| DamiPapucii a răspuns:

Stiu eu unu dar nu e chiar serial.E in fiecare zi pe dicovery de la 11:30 si se cheama Fenomene strani.

| EdiiThxoxo a răspuns:

Supernatural, e super tare!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Torchwood (e ceva o combinatie cu fantome, animale, nave spatiale, fantome), Supernatural, Refugiul, Sanctuar...

| dididedediu a răspuns:

Inearca filme cu chestii paranormale cum ar fi : Grave Encounters..este facut din fapte reale..sau Paranormal activity 3

| Warw723 a răspuns:

Da stiu monster pink si eu ma uit dar nu tot timpul rareori. eu ma uit la filme horror de obicei

| Dragos6x a răspuns:

Iti Recomand FRINGE.e incredibil