| SwEEtGiRlZ a întrebat:

Stiti alte anime-uri gen inuyasha si naruto care sa fie vorba de amuzament, aventura si romantism.

5 răspunsuri:
| MissLaura a răspuns:

Nana,Soul Eater,Full Metal Panic si Full Metal Panic:Fumoffu, Full Metal Alchemist, Kaleido Star(asta din urma nu are puteri speciale sau ceva de genul dar e foarte frumos!). Fundita?

| C0nflic7 a răspuns:

Dragon ball z big grin

| Irene_5674 a răspuns:

Eu îţi recomand Death Note, nu prea are mult romantism, dar e genial.
Full metal panic, e foarte funny.
The world only God knows, la fel de haios.
One Piece. Dar are cam multe episoade. Poate deveni plictisitor :d.
Bakuman e foarte interesant.
Paradise Kiss.
Caleidoscope[parcă aşa se numea]
Lovely Complex.
Cam atâtea-mi amintesc. big grin
See ya.

| Irene_5674 a răspuns:

Ef-A tale of memories e foarte frumos. Pe mine chiar m-a impresionat big grin.