| uply a întrebat:

Stiti ca era cam prin 2003 o emisiune pe antena 1 o emisiune pe care o prezenta Dan Negru,se numea,,Ciao Darwin".Tin minte ca veneau niste fete si despuiau,iar de cateva ori ramaneau si goale pusca.Una din ele era Roxana Ionescu,numita mama natura. Spunea cand a fost invitata la,,Criza de ras" in 2009, tot pe antena 1, ca ar fi bagat acele secvente intr-un an de revelion, intr-o editie speciala.In iarna lui 2008 era videoclipul postat pe youtube,dar cred ca a fost sters,ca nu-l mai gasesc. Daca stiti un link sau o denumire de site unde pot gasi acel sau acele video-uri,dra si video-uri similare de la emisiuni de acelasi gen de la noi si din strainatate, va sunt recunoscator din suflet.
Multumesc mult! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Alejandra4785 a răspuns:

Aaaa si tu vrei so vezi pe roxana ionescu goala nu :)) http://www.youtube.com/watch?v=NSRwlxTDkr0