| Daria a întrebat:

Stiti cateva filme cu copii sau adolescenti tristi, care au pierdut pe cineva drag sau sufera de o boala grava, sau adolescenti care vor sa se sinucida... orice de genul asta.Multumesc.kiss

Răspuns Câştigător
| Bibi_1645 a răspuns:

The Last Song
If Only
A walk to remember
Law Abiding citizen (Nu e cu adolescenti dar merita vazut 100%)
Remember Me
P.S I Love You
The Green Mile (Iar, nu e tocmai cu adolescenti, dar e cu siguranta e multa moarte in film)
The curious Case of Benjamin Button (fffff interesant)
Sper sa iti fie de ajutor. Daca imi mai amintesc, revin.

6 răspunsuri:
| Anutza2610 a răspuns:

I walk to remember
keith

| Anutza2610 a răspuns:

Love story

| DoarOana a răspuns:

Buna Daria,
Letters to God e un film cu un baietel care sufera de cancer. Ar trebui sa te uiti.
Pa, pa

| Paulla a răspuns:

Incearca Triple Dog.
E o drama destul de buna.

| MissDi a răspuns:

Vezi de treaba. nu te lua de la filme.condolente dar si mult noroc.sa nu te superi pe mine iti dau un film:avalon high

| AndreiK_2212 a răspuns:

American Beauty