| Adry05 a întrebat:

Stiti ceva despre seria a 2-a din "10 things i hate about you"?! Cand apare, daca filmeaza la ea. orice :-s. Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serialul e facut dupa un film cu acelasi nume facut in 1999 http://www.imdb.com/title/tt0147800/, poti sa te uiti si la el daca esti asa mare fana. normal, e cu alti actori.

5 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Serialul a fost anulat, deci nu va mai apărea sezonul 2. Îmi pare rău că nu mai sunt episoade, era un serial frumos.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se mai filmeaza de 3 ani, deci nu mai e nicio sansa sa apara alt sezon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serialul a fost anulat acum 2 ani dupa doar 20 de episoade.

| Dana1564 a răspuns:

Și eu stiu la fel ca s-a anulat ca era serialul meu preferat pacat ca nu se mai face.crying

| Adry05 explică (pentru Dana1564):

Ohh, chiar?!straight face Ma apucase dependenta dejasad. Am vazut toate episoadele in doar 2 zile... Imi doream asa de mult sa mai fie si altele. sigh dar asta e, n-a fost sa fie. sad. DE ce a fost anulat?
P.S. este si serialul meu preferat happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dana1564):

Serialul e facut dupa un film cu acelasi nume facut in 1999 http://www.imdb.com/title/tt0147800/, poti sa te uiti si la el daca esti asa mare fana. normal, e cu alti actori.