| Deiysucza a întrebat:

Stiti ceva seriale cu floricienta bertotti dar sa fie in romana
daca da dati-mi si un sait (nu de downloadat) :*
dau funda + vot:*

Răspuns Câştigător
| user777 a răspuns:

Poti sa vezi Nini subtitrat in romana. Sau poti sa vezi Floricienta cu Florencia Bertotti subitrata in romana pe contul gabitzwww pe youtube.
http://www.youtube.com/user/gabitzwww
Episoadele sunt postate pe acest cont foarte repede.
Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| NoemiVivien a răspuns:

Draga mea deiysucza, acum exista numai si numai nini in romana. dar. iti promit ca daca va mai fi unul cu florencia te voi anunta te roooooooooog imi dai fundita? daca vrei poze sau cantece cu nini adauga-ma pe mess:tynkellbell08@yahoo.com!