| ChiOooo a întrebat:

Stiti filme gen Never Back Down, sau Undisputed 3? Funda...

Răspuns Câştigător
| floryynnel a răspuns:

Warrior/Blood and bone/Blood out/Takken/Tactical force/Knockout/Recoil/hunt to kill/Re-kill/Ong Bank/Takken/Demage/The Expendables/Kickboxer/Stag Night/Assassination Games /The Chicago 8, etc

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Http://www.filme-net.com/
Găseşti aici multe gen.

| MDX a răspuns:

Warrior e tare. nu stiu daca e ceea ce te astepti tu sa fie dar...e bun filmu

| for3st a răspuns:

Undisputed si never back down. is cele mai tari. asa ca nu se mai gasesc altele. care sa le egaleze sau depaseasca. dar se apropie. si am vazut ca e ff interesant blood and bonebig grin. app am vazut doar traileru big grin. asa ca revin cu informatii. dupa ce il vadbig grin