| KimmyNaNa a întrebat:

Stiti filme/seriale cu zane, vampiri, varcolaci etc? Dau funda+vot love struck

Răspuns Câştigător
| ღZuZuKyღ a răspuns:

Filme cu vampiri:Amurg,Luna Noua,I Am Legend,Daybreakers,Vampire Diaries
filme cu zane:Cronicile Spiderwick,Barbie in Spargatorul de nuci,Zanele din fotografie,FernGully, Willow
filme cu varcolacitongueasiune si destin, Werewolf The Devil's Hound, Lumea de dincolo 2: Evolutia,Romasanta: The Werewolf Hunt,Dog Soldiers
filme cu zombi:Land of the Dead,American Zombie, Zombie Strippers, Zombieland

6 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Seriale:
True Blood
The Vampire Diaries
Teen Wolf
Supernatural
Fringe
Buffy the Vampire Slayer
Blood Ties
Moonlight (insa a fost anulat)
Filme:
Underworld
Van Helsing
Interview with a Vampire
Queen of the Damned
Blade
Dracula

Vizionare placuta!

| PetreConstanta a răspuns:

Nu mai te uita la asa ceva Nu exista Traieste in realitate

| andr33hk a răspuns:

Filme cu vampiri:

~Queen of the damned
~Interview with a vampire
~Vampire in Brooklyn
~Dracula 2000
~Buffy the Vampire Slayer
~Van Helsing
~Underworld: Evolution
~Blade
~Blade II
~Bram Stoker’s Dracula
~Nosferatu

Seriale cu vampiri:

~True Blood
~Moonlight
~The Vampire Diaries
~Blood Ties
~Angel

Bafta si sper ca ti-am fost de ajutor! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doi scapati, trei fugiti.doi chelosi se trag de par,doi sceleti isi fura pielea,cinci lei calcati de tramvai,si omul speriat de bombe, fantoma din balconul gol, zana care l-a rapit pe zmeu.

| GeorgeGabriel a răspuns:

Twlight e cel mai tare filme de dragoste intre un vampir si un om adevarat

| Tptnu a răspuns:

Jurnalul vampirilor :X!