| kissyouharry a întrebat:

Stiti niste seriale gen Pretty litle liars sau Once upon a time? M-am cam plictisit si n-am la ce sa ma uit. sad
Funda!

Răspuns Câştigător
| oana1238105 a răspuns:

Buna! happy
Eu am urmarit multe seriale...Cel mai mult mi-au placut:
1.The vampires diaries-E vorba despre un serial de dregoste si un pic de groaza(o combinatie perfecta!)Sigur o sa iti placa, dar trebuie sa ai rabdare sa te uiti la macar un episod.
2.Revange-Este vorba de o fata a carui tata a fos omorat chiar in fata ei, cand avea doar 5 ani.Serialul prezinta cum aceasta fata, Emily, Cand implineste o varsta destul de mare, incearca sa isi razbune tatal...E foarte frumos serialul happy
3.The Liyng Game-Super serial! :* Ete vorba despre doua gemene.Sutton si Emma.Ele au fost abandonate la nastere de catre mama.In final ele au ajuns sa traiasca separat timp de 17 ani. Emma intr-o familie saraca iar Sutton intr-una bogata.Cand afla ca au o sora geamana incearca sa se contacteze, si reusesc.Sutton ii zice Emmei sa vina acolo sa ii tina locul timp de o saptamana cat ea pleaca sa isi caute mama naturala.Dar apar complicatii si....De-aici nu iti mai zic happy uita-te si ai sa vezi
Am vazut mai multe, dar nu le mai tin minte pe toate...in schimb, uite : scrie pe google asta:Seriale Online Gratis Subtitrate - Filme Online apasa pe prima varianta care este si dai in sus pana iti apare o banda neagra pe care iti scrie:home, lista serialelor online, filme artistice, etc. Apasa pe lista serialelor online si vei gasi mai multe seriale.
De aici le-am vazut eu si pe astea care ti le-am zis si pe altele
Sper ca te-am ajutat big grin
Funda? puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

1. Teen Wolf
2. Pretty Little Liars
3. True Blood
4. Gossip Girl
5. Angel
6. Blood Ties
7. Valemont
8. The Gates
9. Buffy The Vampire Slayer
10. Being Human
11. Moonlight
12. Ultraviolet
13. Kindred: The Embreced
14. Forever Knight
15. Grey's Anatomy
16. Prison Break
17. Supernatural
18. The Vampire Diaries
19. Terra Nova
20. The Secret Life Of The American Teenager
21. The Nine Lives Of Chloe King
22. The Lying Game
23. Revenge
24. One Tree Hill
25. 10 Things I Hate About You
26. Merlin
27. Sabrina- The Teenage Witch
28. Eastwick
29. Hex
30. Game Of Thrones
31. Arrow
32. Lost Girl
33. Revolution
34. Glee
35. Beauty and the Beast
37. Robin Hood
38. Hellcats
39. Friends
40. The Carrie Diaries

| faramatania a răspuns:

Gossip Girl
The Carrie Diaries
The O.C.
Skins
Hellcats
The Secret Circle

| ade291 a răspuns:

Gossip Girl
The Vampire Diaries
The Carrie Diaries
Teen Wolf
Grey's Anatomy
The Lying Game
One Tree Hill
Supernatural
True Blood
Skins
Modern Family
The Big Bang Theory
The Secret Circle

Sper ca te-am ajutat happy.

| kelii122 a răspuns:

The nine lives of chole king, [ e super

| iuby a răspuns:

90210! esti un serial despre adolescenti foarte frumos!

| DemiDee a răspuns:

Ai putea incerca un film de groaza ca scream 4 sau saw 7winking