| contdenimic1 a întrebat:

Stiti serialul acela Triughiul iubirii2. Spuneti-mi si mie ce s-a intamplat de cand Barka a vrut s-o omoare pe Radnika prima data. Si ati vazut 2 femei care seamana cu Radika care este cea reala sau nu stiu va rog frumos ajutati-ma nu mai inteleg de ce sunt doua Radika FUNDA! si de ce radika (una dintre ele) de cate ori vine Dev stie ca este in spatele ei cu toate ca ea nu se uita cine a ve nit NU MAI INTELG AJUTATI-MA

Răspuns Câştigător
| aleally98 a răspuns:

Cand Barcka a incercat sa o omoare pe Radhicka chiar a reusit. Daca te-ai uitat la episodul din 08.05. 2012 ai fi vazut ca in timpul ceremoniei aceleia de lectura care a organizat-o mama lui Virat, in timp ce lumea se ruga a iesit o lumina puternica din ea si dupa aia a aparut Zeul Krishna. Deci Radicka este moarta doar ca este intruchiparea Zeului si de aceea poate fi in mai multe locuri. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Beybigaga a răspuns:

Nimeni nu ti-a spus.Eu as zice sa nu te mai uiti la acel serial.Pentru ca nici eu nu il stiu, nici ceilalti.Si nu te mai interesa de asta.Pa!