| Alecsey a întrebat:

Stiti vreun serial gen supernatural?

Răspuns Câştigător
| justagirl2 a răspuns:

Daybreak, Heroes, Terminator: the sarah connor chronicles

9 răspunsuri:
| justagirl2 a răspuns:

Eu caut unul gen "legend of the seeker" big grin

| justagirl2 a răspuns:

Supernatural e unic. dar cum spune si aligru despre grimm este intereant chiar acum am terminat de vaz ep 7. pare promitatorhappy

| kryss456 a răspuns:

Smallville,the vampire diaries, true boold, mesaje de dincolohappy

| վፀiፀፀ a răspuns:

Heroes e plin de supernatural si true blood si the vampire dyaries.Mai era unu Angel parca se chema e cu un vampir. Astea le stiu eu si sunt super sper sa-ti placa si tie.winking

| aligru a răspuns:

Grimm. E nou aparut! Chiar acum ma uit la el. Dar pana apar episoade noi din Grimm, poti vedea si Fringe!

| DoLLHouse a răspuns:

The vampire diaries, True blood, The Originals

| Alecsey explică:

Am vz grimm si inca ma uit cu varcolaci si toate alea...dar ma refeream la unul cu o poveste mai palpitanta!

| justagirl2 a răspuns (pentru Alecsey):

Daybreak, Heroes, Terminator: the sarah connor chronicles