| Liviu1234567 a întrebat:

Stiti vreun serial superb care te fascineaza de la primul episod (FARA LISTE!)?

Răspuns Câştigător
| MariaNicolee a răspuns:

Orphan Black

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde ce gusturi ai. Există mai multe seriale de genul. Pentru început poţi încerca Breaking Bad, sau Lost, sau Prison Break...

| DeathOfDreams a răspuns:

"The 100"
A fost dragoste la prima vedere
Din primul minut smug
Seriouslylaughing

| FlorinCiokan a răspuns:

Urmaresc extrem de multe seriale.
Daca nu m-ar fascina din prima nu le-as mai urmari.
Deci e cam greu sa nu iti dau o lista. Adica nu pot sa iti zic doar un serial. Deoarece chiar acum in PC am 6-7 seriale diferite pe care le urmaresc.
Iti pot spune astea:
-The Last Man on Earth - super interesant +comedie
-Under the dome ( acum l-am inceput si din primul episod mi-a captat atentia)
-Supernatural sunt 10 sezoane si inca sunt cu sufletu la gura sa vad ce se intampla in urmatoru episod. deci asta ar fi un nr1.
Sunt mai multe. The Walking Dead / The Vampire Diaries / The Originals. Toate iti capteaza atentia si te fac curios sa te uiti la continuare. Eu le-am vazut si sunt la zi cu toate happy Merita vazute fara regrete. Bafta.

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Game Of Thrones, 12 Monkeys.

| GeneralR15 a răspuns:

Legenda Cautatorului. Nu stiu daca o sa iti placa din prima dar e foarte bun. O sa iti placa