| WhiteDiamond a întrebat:

Stiu ca mai e o saptamana pana apare filmul twilight-breaking down, dar inca nu e postat pe nici un site cu subtitrare? daca da, va rog trimiteti link-ul si returnez funda

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

NU exista asa ceva! sa apara filmul pe internet inainte de premiera oficiala! Prostii aia care se duc la premiera filmului la ce mai dau bani pe bilet cand il pot vedea free pe internet? Nu stau asa treburile! Filmul o sa-l vezi la cel putin o saptamana de la lansare si subtitrarea o sa apara cu aproximatie la 2 saptamani.

| Apache a răspuns (pentru neluL):

+ ca in primele 2 luni tot ce este pe net sunt copii de calitate camrip sau tsrip...si dvdripul apare doar atunci cand este eliberat dvd-ul in magazine!

| neluL a răspuns (pentru Apache):

Corect + ca o sa inceapa o mare vanatoare pe site-urile de hosting si doar daca esti ''iute de mana'' prinzi sa descarci filmul in conditiile in care linkurile de descarcare au viata intre 1 si 4 ore maxim! big grin

| QuadruplePersonality a răspuns:

Mai ai de așteptaat laughing. Pune și citește cartea, să treacă timpul mai ușor.

| gabrielaelena a răspuns:

Eu cred ca subtritarea apare dupa ce apare filmul la cinema.