| anonim_4396 a întrebat:

Stiu...La varsta mea sa ma uit la desene.Asta e dar spuneti voi daca nu este tare desenul asta : Inuyasha si Full Metal Alchimist super sa vedeti episodul meu preferat din Inuyasha : The Final Act. 18 e amuzant si The Final Act.19 18: http://www.animefreak.tv/watch/inuyasha-final-act-episod e-18-online SI 19 e SUPER la inceput. : http://www.animefreak.tv/watch/inuyasha-final-act-episod e-19-online
Sesshomaru e smecher si Miroku la fel (Iunyasha e cel dragut
E tare Inuyasha asa urat ca s-au oprit la 168 pe. si 26 act... nu puteau sa faca si ei mai multe?
Acum FullMetalAlchimist :
Pacat ca tipu ala din spital e orb () ca el e smecher doar a fost singurul care a putu sa distruga 2 homunculus e ala cu parul negru... uitatti-va in alte episoade ce tare e tipu yohoo e dragut Edward Elric acum va las sa comentati si sa ziceti... e dragut sau nu ce am postat

Răspuns Câştigător
| skizz0 a răspuns:

Si eu is disperat de desene. parintii imi spun ca am o problema ca cica nu ma maturizez. si eu am vazut otate episoadele cu inuyasha, dar cel mai mult imi place cand Miroku o caruto pe Sango de nevasta, iar sango lo intrebat dupa ce o acceptat,, asta inseamna ca nu o sa mai filtrez cu toate fetele pe care le intalnesti, asa-i? '' dar el... nu o mai zis nimica laughing

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Te uiti cam mult la desene...

Răspuns utilizator avertizat
| Karashi a răspuns:

Pai ca si personaj...Inuyasha nu e preferatul meu(desi e tare). Imi place Sesshomaru mai mult. Din Inuyasha n pot alege un ep preferat, fiindca toate sunt super faine.
Cat despre FMA, imi place filmul ala care cred ca se numeste asa:''Conducatorul Shambalei''-sau ceva de genu
Ed e dragut.Imi place mai mult tipul ala Envry(desi e pers negativ...)
In concluzie sunt TARII. Fac parte din cele mai tari, preferatele mele ar fi in ordine cam asa:Naruto-Inuyasha-FMA
*Apropo:iti recomand si naruto e la fel de tare!^_^

| Deleb a răspuns:

Da.Intrebarea era : "Stiti aceste desene? V-ati uitat? Va plac? puneti detalii

| Deleb a răspuns:

Ce episod? big grin ca poate l-am ratat. episod sau act?

| Sayakoo a răspuns:

Aoleo ador full metal alchimist am vazut toate episoadele http://www.animefreak.tv/ poti intra aici sa vezi sau pe animaxtv eu le-am vazut oe toate st superrrrrrr marfa imi place de ed mai ales;) si al e dragut dar cand nu e in armura

| TeamRo a răspuns:

Ai aici cam toate anime-urile traduse pana acum in romana: http://anime-ro-sub.net/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alea sunt ANIME. si n`au varste. macar sa stii dreacu la ce te uitiwinking