| ElLa_4966 a întrebat:

Sugestii de comedii sau filme romantice la care sa plangibig grin.Mersihappy

6 răspunsuri:
| BESTNICK a răspuns:

Cine a infipt ciorapul in usa, baba cu cireasa-n fund, urme de bocanc pe apa si daca nu plangi la ele...da-ti un pumn de ceapa in cap. garantat plansulwinking

| alexa141 a răspuns:

Comedii: american pie [1-8]
arthur
rango
paul
the ugly truth
bad teacher
rio
romantic: a walk to remember

| Geanyyyx a răspuns:

Hi ElLalaughing. Deci eu iti recomand sa te uiti la "The Last Song".Nu te gandii ca e cu Miley.Frate acum pe bune.Toti dintre noi am vazut macar odata Hannah Montana si am ras un piclaughing. Oricum mie mi-a placut si a fost si foarte emontionantbig grin.Si ar mai fi Titanicrolling on the floor(care sincer e o prostierolling on the floor).Mai sunt si.Greta,Raise Your Glass, si uitete la Ghost Whisperer(serial). Stiu ca cica e horror.dar decat un pic de tot.si are unele faze foarte emotionantebig grin.Cu placerebig grin

| Stefan_9620 a răspuns:

Comedii de plangi de ras este THE MONEY PIT ( e veche ) si Bringing DoWn The House

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dear John, The Notebook, A Walk to Remember-romantice

| LittleMilka a răspuns:

Buna, ce faci?
E haios filmu laughing