| anonim_4396 a întrebat:

Sunt filme cu lanterna verde? In afara de cell din 2011

Răspuns Câştigător
| oFrunza a răspuns:

Uite mai multe detalii http://www.cinemablend.com/......26597.html

Și se pare că Justice League : Part 1 va fi inclus și puțin Green Lantern din ce am citit acum puțin timp.

11 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mersi frumos, dar am spus ca nu vreau sa-l vad pe cel din 2011 si restul sunt animatii

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Scrie clar "Green Latern movies list".
Oare de ce scrie asa? Nu e clar?
Ca alea sunt toate, vrei altul, asteapta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca n-ai habar de filme nu comenta, putea sa fie o continuare sau ceva

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am habar, de aia ti-am dat poza, sa vezi ca nu exista.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu, dar puteai sa faci ca utilizatorul de sus

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da,ai dreptate.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eram si eu foarte constient ca sunt doar animatii, ca nu mai puneam intrebarea

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da,greseala mea big grin

| oFrunza a răspuns:

Din păcate nu sunt decât animații în rest dar va apărea încă un film curând cu el.

| anonim_4396 explică (pentru oFrunza):

Ok, pentru ca filmul din 2011 e porcarie.

| oFrunza a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite mai multe detalii http://www.cinemablend.com/......26597.html

Și se pare că Justice League : Part 1 va fi inclus și puțin Green Lantern din ce am citit acum puțin timp.