| Ola43 a întrebat:

Sunt la zi cu naruto shippuden si as vrea sa ma apuc din nou de la episodul 1. se merita sau ma uit la alt serial, atata timp cat doar bleach si one piece se apropie de nivelul acestui anime

Răspuns Câştigător
| carhartt a răspuns:

Nu mi se pare o intrebare corecta.
La aceasta intrebare numai tu iti poti raspunde. Nu avem de unde sa stim noi cat de mult iti place Naruto sau cat de mult iti place Bleach etc.

Oricum, daca esti un mare fan Naruto, ai fi in stare sa te uiti si de 50 de ori de la capat.

In concluzie, daca iti place foarte mult Naruto, eu iti recomand sa te uiti.

3 răspunsuri:
| Darvyl a răspuns:

Nu cred, daca te-ai mai uitat.Cred ca la fel de bune sunt Dead note si Yu-yu-hakusho.

| Ola43 explică (pentru Darvyl):

Vazute, dar nu chiar atat de bune ca naruto

| Darvyl a răspuns (pentru Ola43):

Atunci iti recomand Dragonball