| RyGoLeTa a întrebat:

Sunteti fan Star Wars? Fiti sinceri.

Răspuns Câştigător
| freakazoid a răspuns:

Ep. 5 - Empire strikes back
Ep. 6 - Return of the Jedi
Ep. 3 - Revenge of the Sith
Ep. 4 - A new hope
Ep. 2 - Attack of the clones
Ep. 1 - The phantom menace

Imi plac toate, dar asta e ordinea lor din punctul meu de vedere.

| RyGoLeTa explică (pentru freakazoid):

Ti-am dat funda pentru ca si eu sunt fan Star Wars si imi place cum gandesti deoarece episoadele sunt facute intr-o ordine care nu se prea potriveste insa tu le-ai potrivit perfect.Star Wars este un film pe care trebuie sa-l simti dar foarte putini simt acest film, nu pot intelege si zic ca este o prostie si altele.

18 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Nu

| Cuplacere a răspuns:

Nu

| RainOfColors a răspuns:

Nu.

| unknownn a răspuns:

Nu-s fan star wars. ŢÎ ciudă?

| carmen13 a răspuns:

Sincer...nu

| shadovv a răspuns:

Am vazut toate filmele Star wars. Sunt fan stargate sg-1 (+filme)...

Desigur, sunt fan startrek, am vazut tng, ent si toate filmele.

| 0rlando a răspuns:

Am văzut toate filmele Star Wars, mi-au trebuit mai bine de 12 ore să le văd și pot spune că nu a fost un film rău, din punct de vedere al scenariului... dar regia a fost de rahat, iar de efectele speciale nu mai zic... mă așteptam ca măcar la cele 3 părți făcute după 2000 să fie mai bune, dar nu. În concluzie, nu sunt fan și nu am de gând să mai văd niciodată Star Wars.

| mat31new a răspuns:

Nu am vazut star wars dar daca ar reface filmele m-as uita la ele.

| RyGoLeTa explică:

Cei care au raspuns sincer cu nu vor primi voturi, cei care au facut filmul o prositie nimic, dar niciodata nu trebuie sa insulti pe cineva sau ceva care nu-ti place de exemplu vedete sau filme, nu-ti place filmul spui nu si gata dar nu noi trebuie sa traim in Romania si niciodata nu ne putem considera civilizati, dar asta e fiecare cum gandeste si ce scopuri are in viata.Multumesc pentru raspunsuri tuturor!

| kaTTsu a răspuns:

Nu, mi se pare penibil.

| Marct a răspuns:

Da

| LarisaDragomir a răspuns:

Sincera sa fiu nu imi plac.Nu spun ca fanii serialului ar fi niste ciudati, nu ii judec dar eu nu ma uit si nu ma poate face nimeni sa ma uit sau sa imi schimb parerea.

| MyMyutza a răspuns:

Nu, nu sunt fan Star Wars.big grin

| sEEk8 a răspuns:

Daca iti zic ca eu am realizat filmu Star Wars dai funda?

| mesabbsta a răspuns:

nu happy am fost sincera laughing

| Gogaie_5195 a răspuns:

Si eu sunt fan star wars la inceput credeam ca e o ciudatenie pentru ca m-am uitat la ep 4 si nu intelegeam nimic si mi-am spus ca e o tampenie dar dupa i-am dat o sansa m-am uitat la ep 1 dupa mi-am spus ca e interesant am vazut si ep 2 care imi placuse la nebubie caci era multa actiune si am ajuns la ep 3 unde era o grafica mult mai buna efecte mai spectaculoase si intelesem legatura care o acea cu ep 4 si asa m-am uitat din nou la al 4-lea dupa la ep 5 si in final la ep6 eu unu as fi vrut ca saga sa continuie poate panal la ep10-12 ar fi fost fooooarte soopeer.Si am vazut cate jocuri au scs asa ca vreau sa fiu in rolul unui jedi sau a unei clone in fineForta sa fie cu tine.

| RyGoLeTa explică (pentru Gogaie_5195):

Da oricum si eu am fost curioasa prima data, dar mi-a placut din primahappy Forta sa fie cu tine!happy