| Annitu a întrebat:

Sunteti fan TWILIGHT?
Daca da, care e personajul vostru pereferat?love struck

Răspuns Câştigător
| dyanna a răspuns:

Imi place Bella - pentru ca e atat de inocenta si naiva (in sensul bun al cuvantului) si pentru ca e impiedicata - e foarte funny- si pentru ca e putin timida, si pentru ca e "genul care sufera in tacere" si pentru ca a avut curajul sa se indragosteasca de un vampir, etc.

imi mai place edward (bineinteles) - pentru ca e ata de dragut, si are aceea atitudine de protector si pentru ca e total indragostit de Bella si ca a avut taria de a-si stapani seta in prezenta ei, etc.

imi place Alice (la nebunie) - pentru ca e atat de "firava" si dragalasa si merge parca in pasi de dans si pentru ca e convingatoare si e o sora si o prietena buna si pentru ca e foarte comunicativa (atat cat isi permite) si pentru ca e foarte delicata si micuta si... o ador:X

si, nu in ultimul rand, imi place jacob - pentru ca e un prieten atat de bun (cine nu a citit cartea o sa vada in new moon), si atat de loial si o iubeste pe Bella neconditionat, chiar daca aceasta e indragostita de cel mai mare dusman al lui, si ca in ciuda rezistentei Bellei in fata lui, o face pana la urma sa-i dea seama ca e indragostita de el... si pentru ca e amuzant, si ia totul in gluma...big grinbig grinbig grin

49 răspunsuri:
| Annitu explică:

Al meu Jacob.love strucklove strucklove strucklove struck

| tukhey23 a răspuns:

Ancutza, planuiesc de 2 luni sa il vad.Promit ca il voi vedea si iti voi spune parerea mea.
Am vazut un trailer, dar nu stiu ce sa zic... app. ai citit cartea? Mia povestit un coleg ca e interesata...hee hee

p. s. de ce esti fana steaua

eileen
| eileen a răspuns:

Eu sa stii ca nu mai tin mintele personajului, dar imi place tipul acela indian cu parul lung care e indragostit de Bellawinking e cute rau.

| AllenTJ a răspuns:

Nu! E un film prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il ador:X e filmul meu preferat. cel mai mult (pe primul loc)de Edward, Alice si Bella; Emmet, Jasper si Rosalie (pe al doilea) si Mike (pe al treilea)

| Teardrop:] a răspuns:

Edward Cullen:X:X

| eb4ever a răspuns:

Sunt extra mega giga fan twilighT bineinteles imi place edward cullen! il ador! si da imi place si robert pattinson!

Anna
| Anna a răspuns:

Twilight a facut furori in randul adolescentilor, insa mie nu mi s-a parut extraodinar. E ok, am vazut filme mult mai tari! Personajul preferat.nu stiu, Bella mi-a placut, frumusica foc.

| Paula a răspuns:

Macar stiu ca nu sunt singura care imi place filmu asta laughing, nu stiu de ce imi place asa mult... dar imi place. ii super... abia astept part two love strucklove struck

| Annitu explică:

Thukey23, sunt anna, nu anctza...big grin...PT CA TIN CU STEAUA!

| Annitu explică:

Si am citit toate cartile si sunt SUPER, thukey23!

| Annitu explică:

Bravo, dyanna:*love struck

| blackgirl a răspuns:

Edward :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Edward Cullen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in prmu rand Alice.Bells.Edward.ador cartea abia astept partea a 4`a un site unde as putea sa o citesc macar in in engleza va roggbatting eyelashes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ii iubesc pe toti nu pot alege unul singur toti joaca foarte bine si sunt foarte talentati ii iubesc si nu as ptea alege unul singut:X:X:X:X:X:X.
Cel mai mult imi place si ie tot Bella e superba la fel cum a a spus si Dyanna e atat de naiva si inocenta (tot in sensul bun al cuvantului) e impiedicata, e foarte fuuny, e cam timida si in primul rad pentru ca a avut acel curaj sa se indragosteasca de un vampir si sa nu ii fie frica de el.
Ea o fata simpla care nu prea avea nici o legatura cu Edward a ajuns sal cunoasca si sal iubeasca eu am stat lipita de televizor la fim este:X:X:X:X:X.
II iubesc pe toti nu pot alege unul singur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carlisle Cullen (Peter Facinelli) este preferatul meu pentru ca este indeajuns de experimentat, stie cum sa se controleze si sa fie rabdator. Imi mai plac Jacob si Renesmee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Sunt ilinca si ador si filmul si toate cele patru carti! Si eu tin cu steaua!

| zuzulina a răspuns:

Jasper si emmett pentru fanele edward si el e dragut asta e din cadrul masculilor din acela feminin sunt alice si rosalie si bella(in luna noua)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adela popescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Edward Cullen

| diana a răspuns:

Alice Cullen deoarece este foarte draguta si prietenoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Edwardlove strucklove strucklove struck love edward(rob pattison)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca Bella. Este genul de. nu stiu`. Nu pot exprima in cuvinte. Ash spune 'modelul de adolescenta'. Stie cum sa se comporte`. Curajoasa, dar totodata Timida. Iubesc genul` de persoana a lui Alicehappy. Oricum toti sunt fabulosi. Si Stepheni Meye este foarte buna scriitoare. O iubesc. Totusi. la Luna noua sunt pe la capitolul 14. Pna ala 24 mais unt 10. Poate imi schimb opiniaa`. Totusi, pana acum a fost mai interesant Amurg. Dra pana la urma toate sunt deosebite in felul lor happy.

| LiLlYAnNe a răspuns:

Alice Cullen, Bella, Edward Cullen...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marcus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De edward, e super!:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da un fan foarte mare. e cel mai frumos film din lume!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Edward y Bella :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place edward...este superb.arata nemaipomenit si in film si in realitate...