| Supremacy5 a întrebat:

Tata se joaca table online si injura si bate in masa ca nu-i vine zaru si mama se supara ca nu poate dormi ce sa fac aproape divorseaza crying

Răspuns Câştigător
| AaN56 a răspuns:

Scoatei netu sau pune-i restrictie la acel seite.

8 răspunsuri:
| gabigabriel a răspuns:

Scoate netu happy

| daηă a răspuns:

Si tata joaca biliard si se enerveaza cand nu nimereste gaura laughing dar nu face chiar asa rau.
Poate reusesti sa strici cumva jocul ca sa nu mai poata juca thinking
La mine nu prea mai merge biliardu desi nu i-am facut nimic.

| Mirela111 a răspuns:

,, Cred ca nu e cazul sa te bagi tu,,, cei mari o sa-si rezolve singuri problemele si nu cred eu ca de la un simplu joc sa divorteze sau ceva de genu,, va fi totul bine in cel mai rau caz blochezi joaca,,, Succes

| axeldavid a răspuns:

Opreste netu si zi ca e plina reteaua si ca isi va da drumu mai tarziu.

| Misaila_Cosmin_1997 a răspuns:

Foarte usor blochezi site respectiv

| Misaila_Cosmin_1997 a răspuns:

Sau mai usor strica netu adica daca ai de la romtelecom acolo in spate la butonul ala care pornesti modemul este o gaura mica si bagi acul acolo doar asta incape si apesi si poc nu mai merge netu crede-ma am facut prostia asta si nu mi-a mers netu mult si bine pana n-am sunat la romtelecom sami deie niste setari ca sa restabilizeze netu

| Supremacy5 explică:

Frate nu va fi totu bine pentru ca tipa si mama nu poate dormi si se cert

| Supremacy5 explică:

An e bun raspunsul dau cu restrictie big grin