| Denis0699 a întrebat:

The vampire diaries sau Supernatural? Pareri?

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Supernatural.Ambele contin elemente supranaturale(imi place asta), dar in SPN e mult mai realist.Sau poate pur si simplu nu ma fascineaza toata tema asta cu vampiri&dragoste.Prea multa drama, si nici macar nu mi se pare o drama buna.E obositoare.
Plus ca devine interesant ca atunci cand auzi "The house of the rising sun" ori "The eye of the tiger" sa faci imediat aluzie la anumite momente din serial.Muzica buna, si asta imi place.

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Supernatural. Exista o diversitate mai mare in acesta, daca pot spune asa: mitologie, supranatural, ocultism, profetii, legende, creaturi mitologice specifice anumitor culturi, nu doar clasicii vampiri, zombies sau stafii si asa mai departe. E mai complex si de multe ori, actiunea ia o turnura complet neasteptata.

| alledawn a răspuns:

Supernatural. Si uite de ce cred eu : Supernatural este despre doi frati care ar face orice unul pentru celalalt, chiar si sa-si vanda sufletul. Si nu e vorba numai despre relatia dintre ei doi, serialul e despre diferite aspecte ale naturii umane, vazute intr-un cadru mai ciudat, supernatural. Ador acest serial, ador actorii care sunt cei mai talentati si deosebiti oameni. M-am uitat la The vampire diaries, astept sa inceapa sezonul 6, dar m-am plictisit de el si de vesnica problema, fata indecisa intre doi frati. Ajunsesem intr-un punct in care ma uitam numai pentru Klaus laughing

| OnuOnulică a răspuns:

Nu se compare The Vampires Diares e cu mult peste Supernaturalwinking
În supernatural o lungește prea mult...

TVD happy

| faramatania a răspuns:

The Vampire Diaries!

| Iamnotme a răspuns:

The vampire diaries! happy

| CrEaTzA12345 a răspuns:

The vampire diaries! E genial.