| DisneyIsDaTheBest a întrebat:

The Vampires Diares, Twilight sau True Blood? De ce? Vreau raspunsuri cat mai detaliate si fara prostii sau jignituri la adresa intrebarii.

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

True Blood cu siguranţă. The Vampire Diares mi-a plăcut la început dar după deja începe să dea în telenovele dacă te-ai uitat la ultimele episoade. Şi twilight e twilight, am citit cărţile dar regret asta. Acţiunea din cărţi era captivantă întradevăr încă felul în care scria autorul, cuvintele folosite etc nu te atrăgeau deloc. True Blood mi se pare interesant. Baftă!

9 răspunsuri:
| ForbiddenLove a răspuns:

The vampire diaries e foarte frumos.prima oara nu am vrut sa ma uit la el pentru ca credeam ca este o prostie desi prietena mea spunea ca este foarte fain :X dar pana la urma m-am uitat cu ea la un episod si mi-a placut mult. e o poveste interesanta cu mult mister, dragoste si pericol.pe langa asta actorii joaca bine si sunt frumosi.eu zic ca merita vazut happy.
p. s am citit si primele doua carti... vreau sa le citesc si pe urmatoarele
p. p. s tie nu iti place nici unul?

| Rukhsandra a răspuns:

The Vampires Diares - are si dragoste si actiune ...in mare are de toate
Twilight- parca te cam ia somnu cand te uiti la el
Si True Blood - e ok dar ma streseaza tipa aia blonda rau de tot...deci ramane The Vampires Diaresbig grin

| Onutzyk a răspuns:

Nu vrei sa-ti jignim intrebarea... Ce sa zic! Esti smechera! Vai!

| Deutsa56 a răspuns:

The Vampires Diaries! Prima data cand am vazut trailer-ul am zis wow ce e prostia asta, dar se pare ca m-am inselat amarnic.Personajele sunt extraordinare, isi joaca foarte bine rolul... Iar Ian are niste replici, te lasa masca.Am citit si cartile, mi sau parut bunicele dar serialul nu se ia dp carti, si bine face. Ultimele ep din sez 1 au fot super, dragoste, suspans. Iar la sfarsit e un mister total! Vreau sez 2 mai repede pentru ca nu mai am rabdare.

| JustMeYl3 a răspuns:

Twilight. Normal! De ce? E cool! De fapt, stii de ce imi place...

Dai funda? Sigur... o sa dai funda celor care nu aleg Twilight! Si sa nu crezi ca, prin fraza asta te jignesc! Vreau doar sa te aduc cu picioarele pe pamant...winking

P. S. : Imi plac si celelalte 2... dar mai mult imi place Twilight big grin

| Anonim_6126 a răspuns:

Twilight Sagaa :X
Filmu e taree. Te tinee in suspans. love struck
Si povestea de dragostea dintre Bella si Edward e emotionata:X
Merita vazut.:X
Si New Moon si Eclipse.:X

| DennK a răspuns:

Auzi... fa-te vedeta si nu-i mai deranja pe altii ai auzit?
Viata ta e numai vedete.
Dar-ar Domnu` sa-ti pice netu ca de nu te sterg de la prieteni ca asa nu ma mai bazai atat la cap.

| mia_6481 a răspuns:

Twilight :X

| tralala_9688 a răspuns:

In primul rand twlight e un film iar celelalte 2 sunt seriale, deci nu prea poti sa le compari.