| Pati1421 a întrebat:

Știți cum se numește un film este ca si Craiasa Zăpezii si este de foarte mult timp. Sunt tot feluri de filme cu Crăiasa Zăpezii dar nu il pot găsi. Era cu niște copii care au plecat la Mătușa lor cred, si mai încolo se jucau dea v-ați ascunselea si o fetița a intrat intr un dulap care in spatele dulapului avea o ieșire secreta către un alt oraș sau cum.

1 răspuns:
| Anna121 a răspuns:

Seria de filme The chronicles of Narnia. Ce ai descris tu este primul film din aceasta serie care se numeste : Leul, vrajitoarea si dulapul. Sunt 3 filme aparute.