| Motzuletzz a întrebat:

Știți cumva dacă dă reluare și când la X-tra showul În puii mei?

3 răspunsuri:
| Whisper1990 a răspuns:

Nu... dar stiu ca il poti vedea online aici http://analysis.ucoz.com/......8-1-0-5299

| DonyHD a răspuns:

Sau te duci pe site-ul lor a1.ro la sectiunea webcast selectezi acolo In puii mei si ai toate emisiunile

| adrian_4038 a răspuns:

Ce tree sa astepti dupa tv cand se da reluare? uita-te pe youtub3 crii in puii mei si data cand a fot difuzat. ps vz ca e pe parti 1, 2, 3 cate 15 min. mersi funda daca am ajutat