| SebiModol1998 a întrebat:

Știți o serie de filme sau un serial în care să fie cu adolescenți, dar să nu fie doar cu iubire, vreau și acțiune, magie, crime sau groază?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

TSC,Dark,Riverdale,Shadowhunters: The Mortal Instruments,Damien,Legacies,Hemlock Grove,TVD,T@gged,Harper's Island,Stranger Things,Cloak & Dagger, Impulse,Requiem,The Magicians, Ravenswood,Beyond,The Innocents,Élite, Kiss Me First, The OA, Hotel Beau Séjour, 3%, The 100

12 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este un serial cu acțiune și magie. Se rulează în fiecare pauză la voi în curtea școlii. Să nu pierzi nici un episod.

| Ibrahimovic a răspuns:

Citeşte o carte, prietene.

| Derkes a răspuns:

Dark Netflix. Este genial!

| Blckwtrprk a răspuns:

Filme:
Divergent (4 filme)
Jocurile Foamei (3 filme)

Seriale:
Stranger Things
Riverdale
13 Reasons Why
The Originals

| SebiModol1998 explică (pentru Blckwtrprk):

Jocurile Foamei le-am văzut, mersi pentru restul

| Shnipalina a răspuns:

Riverdale
Teen Wolf
Wolfblood
Chilling adventures of Sabrina