| R100 a întrebat:

" Toati filmele di dragoste-drama + comedie sa apelezeee la "mini" :-)) ". Am nevoie sa imi spuneti cateva filme de dragoste-drama cat si comedie cate 2 din fiecare dar sa fie vazute dar si cu parere buna la sfarsit. Vreau sa ma uit cu un prieten in serile care urmeza. Si am tare, tare nevoie de ajutorul vostru. Sper ca nu ma lasati de data asta la greu... Multumesc.

5 răspunsuri:
| mihaelaalol a răspuns:

Am eu un film favorit de dragoste, se numeste,, ask the dust!''Sper ca te-am ajutat!

| PetreConstanta a răspuns:

Am eu dar fara parere - aia o faceti si voi 2 cd se termina filmul si pe urma spuneti ce parere a iesit intre voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoste+drama: Ghost (Fantoma Mea Iubita) http://www.youtube.com/watch?v=_2ArbmRdpmk
Titanic :D
Love Story http://www.youtube.com/watch?v=mXT86OMQg3M
comedie: Acasa la coana mare (1, 2, parca era si 3 :-?)
Iti recomand cateva si de groaza :D. Daca nu iti plac,merita sa le incerci;)! The house of wax, Paranormal activity (1, 2,3),One missed call, The grudge si A nightmare on 'Elm street. Sper sa iti placa :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le'am vazut pe fiecare dintre ele si sunt foarte frumoase.Cu exceptia celor de groaza care sunt si ele frumoase, dar intr-un alt mod.Mi'au placut la nebunie toate big grin.

| R100 explică:

Multumesc mult " ZumZyTH4ever " si " Bibuuu " + " Cezar ". Am ales cateva de la voi din raspuns...